O nas

 

Między Słowami to wyjątkowe miejsce na lubelskim Starym Mieście. Klimatyczne i niepowtarzalne.
Nasze regały uginają się pod dużą ilością dobrej literatury, nasz kredens kryje aromatyczne kawy i herbaty, mamy dla Was również pyszne desery i wspaniałą czekoladę na gorąco.
Oprócz oferty gastronomicznej i księgarnianej oferujemy również liczne wydarzenia kulturalne – koncerty, wystawy, spotkania autorskie, spacery literackie. Kameralny wystrój i domowa atmosfera sprzyjają obcowaniu z kulturą i sztuką, w różnych jej wymiarach. Gościmy zarówno uznanych artystów, jak i debiutantów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z piórem lub pędzlem.
Między Słowami to miejsce idealne na randkę czy spotkanie z przyjaciółmi. Zakochani mogą zaszyć się w małych, klimatycznych salkach a znajomi pograć w dostępne planszówki.

Kontakt

Adres

Rybna 4/5 20-114 Lublin

Telefon

508 217 014

e-mail

kontakt@miedzy-slowami.com.pl

Nr konta

Bank ING S.A. 33 1050 1953 1000 0090 9447 3197

Nowe pole

Księgarnia Między Słowami jest beneficjentem programu własnego Instytutu Książki „Certyfikat dla małych księgarni"  i uzyskała wsparcie finansowe w wysokości 40 000 zł z przeznaczeniem na koszty stałe utrzymania lokalu księgarni oraz zakup niezbędnego sprzętu i wyposażenia księgarni.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”