Księgarnia

 

Na naszych półkach znajdziecie autorski wybór książek, czyli tytuły, które cenimy i polecamy.
Możecie sięgnąć po debiutantów, niszowe wydawnictwa, publikacje regionalne, poezję, filozofię, reportaż, literaturę dziecięcą i młodzieżową. Staramy się oferować nowości, jednak w naszej ofercie znajdziecie również starsze wydania, które oparły się probie czasu i warto po sięgnąć.
Na naszych półkach goszczą cenione wydawnictwa, jak i te mniej znane m.in. A5, Agora, Cyranka, Czarne, Dwie Siostry, Filtry, Karakter, Krytyka Polityczna, Libra, Marginesy, Marpress, Nisza, Pauza, Relacja, Tajfuny, Warstwy, Wydawnictwo j, Wydawnictwo Literackie, Znak. Z wydawnictw lubelskich polecamy Boni Libri, Fame Art, Episteme, Mimochodem, Tekturka, Warsztaty Kultury. Warto też sięgnąć po oferowane przez nas czasopisma -Akcent, Herito, Pismo.
Staramy się, aby nasza oferta odzwierciedlała piękno i różnorodność świata. Z przyjemnością odpowiemy o ofercie i pomożemy w wyborze odpowiedniej lektury.

Kontakt

Adres

Rybna 4/5 20-114 Lublin

Telefon

508 217 014

e-mail

kontakt@miedzy-slowami.com.pl

Nr konta

Bank ING S.A. 33 1050 1953 1000 0090 9447 3197

Nowe pole

Księgarnia Między Słowami jest beneficjentem programu własnego Instytutu Książki „Certyfikat dla małych księgarni"  i uzyskała wsparcie finansowe w wysokości 40 000 zł z przeznaczeniem na koszty stałe utrzymania lokalu księgarni oraz zakup niezbędnego sprzętu i wyposażenia księgarni.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”