Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: Unable to open '/www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/html/TakCzytam_tlo_wydarzenia_wernisaz-86c61214.jpg' for writing: Disk quota exceeded in /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/libraries/Controller.php on line 946
#0 [internal function]: __error(2, 'imagejpeg() [getImage('tl_files/magazy...', '90', '60', 'crop')
#3 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/modules/news/ModuleNews.php(174): Controller->addImageToTemplate(Object(FrontendTemplate), Array)
#4 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/modules/news/ModuleNewsList.php(145): ModuleNews->parseArticles(Object(DB_Mysql_Result))
#5 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/modules/frontend/Module.php(129): ModuleNewsList->compile()
#6 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/modules/news/ModuleNewsList.php(77): Module->generate()
#7 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/libraries/Controller.php(271): ModuleNewsList->generate()
#8 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/modules/frontend/PageRegular.php(71): Controller->getFrontendModule('7', 'right')
#9 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/index.php(198): PageRegular->generate(Object(DB_Mysql_Result))
#10 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/index.php(329): Index->run()
#11 {main}
Noc Kultury 2016

Aktualności

Noc Kultury 2016

2016-05-24 10:09

Noc Kultury zaczniemy o godz. 19:00 dyskusją GRANICE SZTUKI - rozmowa.

Gdzie leżą granice sztuki? Pytanie to nurtuje nas od dawna i bardzo trudno jest udzielić na nie jednoznacznej odpowiedzi.
Co dziś możemy nazywać sztuką, a co już nią nie jest?
Co ważniejsze, powinniśmy zapytać: co dziś wolno artyście? I jak w ogóle zdefiniować artystę?
Odpowiedzi na te pytania będziemy szukać podczas tegorocznej dyskusji w gronie ludzi nauki i kultury.
Naszym gościem będzie dr Agnieszka Ziętek
Rozmowę poprowadzi: Olga Sabała

Po spotkaniu o godz. 21:00 zapraszamy na wyjątkową wędrówkę przez krainę sennych marzeń i złudzeń… Ową krainą jest Lublin. Będzie to jednak Lublin nieodkryty, trochę zapomniany, pokazany z innej perspektywy. Z zaułków, z murów opuszczonych fabryk wyłaniają się istoty jak z bajek, jak z innego świata. Musimy jednak pamiętać, że w bajkach, onirycznych marach występują nie tylko anioły, ale też demony…
Wystawa fotografii Olgi Chodorowskiej jest efektem wielomiesięcznych zabaw z aparatem i rozmaitymi aranżacjami. Rodowita Lublinianka pokazuje odbicie miasta w swoich czasem różowych, a czasem ciemnych okularach. Czy się to udało? Oceńcie sami!


Wróć