Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: Unable to open '/www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/html/TakCzytam_tlo_wydarzenia_wernisaz-86c61214.jpg' for writing: Disk quota exceeded in /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/libraries/Controller.php on line 946
#0 [internal function]: __error(2, 'imagejpeg() [getImage('tl_files/magazy...', '90', '60', 'crop')
#3 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/modules/news/ModuleNews.php(174): Controller->addImageToTemplate(Object(FrontendTemplate), Array)
#4 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/modules/news/ModuleNewsList.php(145): ModuleNews->parseArticles(Object(DB_Mysql_Result))
#5 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/modules/frontend/Module.php(129): ModuleNewsList->compile()
#6 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/modules/news/ModuleNewsList.php(77): Module->generate()
#7 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/libraries/Controller.php(271): ModuleNewsList->generate()
#8 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/system/modules/frontend/PageRegular.php(71): Controller->getFrontendModule('7', 'right')
#9 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/index.php(198): PageRegular->generate(Object(DB_Mysql_Result))
#10 /www/xn--midzy-sowam_www/www/xn--midzy-sowami-5vb39c.pl/index.php(329): Index->run()
#11 {main}
Katarzyna Szczepaniak akustycznie

Aktualności

Katarzyna Szczepaniak akustycznie

2014-12-02 09:44


Spotkajmy się ponownie w "Między Słowami", ale w nieco innej odsłonie i odmiennym składzie. Tym razem będziecie mogli spotkać się z moją twórczością w jej "łagodniejszej" formie.

Zaśpiewam tradycyjnie ja, a zagrają dla Was: mój mąż - Tomasz Szczepaniak, jego brat - Paweł Szczepaniak oraz, w wybranych utworach, Maciek Wójtowicz i Krzysztof Zamiejski.

Postaramy się pokazać inne oblicze mojej twórczości. Jak już wspomniałam trochę łagodniej, jednakże z zachowaniem charakteru:)

Zaprezentujemy także co najmniej dwa utwory, których dotychczas właściwie nie można było usłyszeć na naszych koncertach. Bo wciąż "się szlifują", a może nie nadają się do grania na perkusję, gitarę elektryczną i bas? Przyjdźcie i oceńcie sami:)

Gorąco zapraszam. Spędźcie z nami ten długi, zimowy, piątkowy wieczór... w "Między Słowami":)

Katarzyna Szczepaniak


Wróć