Aktualności

„ Miłość ci wszystko wybaczy” koncert 14 czerwca

2013-06-05 12:56

Lata 20- ste, lata 30- ste… koncert „ Miłość ci wszystko wybaczy”

Wystąpią:

Małgorzata Iwanek- skrzypce

Anika Chlebik- śpiew

Gottlieb Skvortsoff- pianino

Podczas koncertu usłyszymy piosenki, które wykonywała Hanna Ordonówna, Tola Mankiewiczówna, Mira Zimińska – Sygietyńska jak również Édith Piaf. W niezwykły świat lat 20 – stych i 30 –stych przeniesie nas głos Aniki Chlebik, która lirycznie i nastrojowo zaśpiewa o miłości. Artystce nie obce są również kabaretowe wykonania piosenek  XX –lecia międzywojennego.

14 czerwca, godz. 19:30, bilet 15,00 zł

Rezerwacja biletów tel. 508 217 014

Małgorzata Iwanek- skończyła Państwową Szkołę Muzyczną I i II st. im. T. Szeligowskiego w klasie skrzypiec, studia wyższe, mgr sztuki, instrument solowy skrzypce oraz muzykoterapia na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej.  Stypendystka Conservatoire de Toulon.  W Latach 2004 - 2006 związana z lubelskim Teatrem Muzycznym.

Anika Chlebik- ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. T. Szeligowskiego w Lublinie w klasie śpiewu solowego oraz kierunek pedagogika na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UMCS, jak również  podyplomowe studia z emisji głosu na Wydziale Artystycznym UMCS. W  latach 2004 – 2010 występowała na scenie lubelskiego Teatru Muzycznego.

Gottlieb Skvortsoff- absolwent Wyższej Szkoły Sztuki oraz Akademii Muzycznej w Kijowie w klasie fortepianu  (prof. Natalia Ramenska) i klawesynu (dr Natalia Swiridenko). Laureat konkursów międzynarodowych na Ukrainie, we Francji i we Włoszech.

Zapraszamy!


Wróć